XOSTEL.com English Français Español Català Italiano Deutsch Nederlands Português 中文 (中国) 中文 (台灣) 한국어 日本語 हिन्दी Svenska Dansk Norsk Suomi Eesti Lietuvių Polski Česky Slovenčina Magyar Română Български Türkçe Українська Русский

Bookmark
 
 

“Ефект Обами” вабить туристів до Африки

29.01.2010

"Ефект Обами"

Обрання темношкірого президента у США послужило поштовхом до зростання туризму на африканському континенті, – такий висновок зробили експерти, порівнявши показники туристичної індустрії різних країн.

У 2009 році в Африку приїхало на 5% більше туристів, ніж у 2008 році, у той час як в усьому іншому світі турбізнес втратив в середньому 4%.

Британська газета “Guardian” пише про так званий “ефект Обами”: кенійське коріння президента США відродили у афро-американців інтерес до власного походженням, і це дало поштовх до розвитку “туризму пошуку коріння”.

Глава Всесвітньої туристичної організації ООН Талеб Рифа, виступаючи на туристичному ярмарку в Мадриді, заявив, що “в головах людей стався стрибок у відношенні до Африки”.

У звіті “The World Travel Market Global Trends Report 2009″ йдеться: “Обрання Обами породило вибух інтересу до Кенії серед проживаючих в Америці етнічних африканців, які хочуть побачити село Коджело, де як і раніше живе бабуся президента”.

Зростанню потоку туристів сприяє і захоплення ДНК-тестами на наявність чорношкірих предків. У США діє понад 2000 компаній, що займаються складанням генеалогії, в яких, починаючи з 2002 року, на прохання афро-американців було проведено 35 000 аналізів ДНК.

Тепер турагентства пропонують туристам такі пакети послуг з ім’ям Обами, як “Слідами африканського коріння Обами”. У рамках цього туру мандрівників чекає відвідування його родового гнізда й розповідь про життя народів, що населяють Кенію і Танзанію.


Filed under: Новини • Теґи: , , ,

Залишити коментар

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.


RSS-канал коментарів цієї публікації. TrackBack URL

 
 Чому ми?


Чому наші клієнти бронюють тут:

* Найнижчі ціни
* Понад 10000 готелів і гостелів
* Персональна допомога консультантів
* Відгуки про готелі попередніх відвідувачів
* Тисячі задоволених гостей щодня

 Реклама


Не можете знайти відповідний гостел? Може Ви хочете пошукати серед готелів вищого ґатунку? Зайдіть, будь-ласка, на нову безкоштовну систему бронювання готелів.

 
Cheap Hotels ¦ Hotels Bon Marche ¦ Hoteles Baratos ¦ Hotel Barato ¦ Hotel Economici ¦ Billige Hotels ¦ Goedkope Hotels ¦ Hotel Desconto ¦ Tanie Hotele ¦ Levné Ubytování ¦ Olcsó Szállás ¦ Hotel Ieftin ¦ Billig hotel ¦ Halpa hotelli ¦ Billig hotell ¦ Billig hotell ¦ 经济酒店 ¦ お得なホテル ¦ Дешёвые отели ¦ Дешеві готелі
 

XOSTEL.com - Copyright 1999 - 2008 by XOSTEL.com. All rights reserved.

Швидке, зручне та безпечне бронювання гостелів та дешевих готелів.