XOSTEL.com English Français Español Català Italiano Deutsch Nederlands Português 中文 (中国) 中文 (台灣) 한국어 日本語 हिन्दी Svenska Dansk Norsk Suomi Eesti Lietuvių Polski Česky Slovenčina Magyar Română Български Türkçe Українська Русский

Bookmark
 
 

Пішоходам Нью-Йорка заборонять говорити по мобільнику

01.02.2011

Пішоходам Нью-Йорка заборонять говорити по мобільнику

Влада Нью-Йорка розглядає закон, який, у разі його прийняття, заборонить пішоходам розмовляти по мобільному телефону під час переходу проїзної частини.

Цей захід покликаний скоротити кількість ДПТ за участю пішоходів.

Число аварій та інцидентів на дорогах мегаполісу останнім часом суттєво зросла, і, відповідно до представлених вченими даними, виною тому є саме мобільники. Їх використання при перетині дороги все частіше призводить до того, що захоплені розмовою перехожі не помічають транспортних засобів і врізаються в них.

Під заборону потраплять не тільки мобільні телефони (як дзвінки, так і набір або читання SMS), але також і музичні плеєри і будь-які подібні пристосування. Якщо закон буде прийнятий, то його порушникам загрожує штраф у розмірі не менше $ 100.

Це – досить революційний документ, реалізація якого непогано поповнить скарбницю міста, оскільки практично будь-який сучасний городянин і турист використовує на ходу один з пристроїв. До цих пір подібні заборони в багатьох країнах світу поширювалися лише на водіїв транспортних засобів.

Додаткова інформація:


Filed under: Новини • Теґи: , , ,

Залишити коментар

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.


RSS-канал коментарів цієї публікації. TrackBack URL

 
 Чому ми?


Чому наші клієнти бронюють тут:

* Найнижчі ціни
* Понад 10000 готелів і гостелів
* Персональна допомога консультантів
* Відгуки про готелі попередніх відвідувачів
* Тисячі задоволених гостей щодня

 Реклама


Не можете знайти відповідний гостел? Може Ви хочете пошукати серед готелів вищого ґатунку? Зайдіть, будь-ласка, на нову безкоштовну систему бронювання готелів.

 
Cheap Hotels ¦ Hotels Bon Marche ¦ Hoteles Baratos ¦ Hotel Barato ¦ Hotel Economici ¦ Billige Hotels ¦ Goedkope Hotels ¦ Hotel Desconto ¦ Tanie Hotele ¦ Levné Ubytování ¦ Olcsó Szállás ¦ Hotel Ieftin ¦ Billig hotel ¦ Halpa hotelli ¦ Billig hotell ¦ Billig hotell ¦ 经济酒店 ¦ お得なホテル ¦ Дешёвые отели ¦ Дешеві готелі
 

XOSTEL.com - Copyright 1999 - 2008 by XOSTEL.com. All rights reserved.

Швидке, зручне та безпечне бронювання гостелів та дешевих готелів.