XOSTEL.com English Français Español Català Italiano Deutsch Nederlands Português 中文 (中国) 中文 (台灣) 한국어 日本語 हिन्दी Svenska Dansk Norsk Suomi Eesti Lietuvių Polski Česky Slovenčina Magyar Română Български Türkçe Українська Русский

Bookmark
 
 

Армані не готовий будувати готель у Росії

02.02.2011

Армані не готовий будувати готель у Росії

Група “Армані” спростувала повідомлення про бажання відомого модельєра відкрити готель на півдні Росії.

Про це йдеться в офіційній заяві, поширеній прес-службою компанії. “Інформація про плани інвестування групою” Армані “спільно з партнерами в південних областях Росії і будівництва готелю на Кавказі безпідставна”, – йдеться в заяві.

Між тим, джерелом інформації були представники адміністрації Ставропольського краю. Раніше вони повідомили пресі про те, що на курорті в районі Кавказьких Мінеральних Вод з’явиться готель під брендом відомого італійського дизайнера Джоржіо Армана – Armani Hotel. За їх словами, готель буде орієнтований на заможних гостей; вартість проживання там починалася б від $ 2000 за ніч.

Таким чином, або адміністрація Ставропілля прийняла бажане за дійсність, або інвестори не зуміли домовитися. Так чи інакше, але новина не тільки розійшлася по російським ЗМІ, але і з’явилася в безлічі зарубіжних видань.


Filed under: Новини • Теґи: , ,

Залишити коментар

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.


RSS-канал коментарів цієї публікації. TrackBack URL

 
 Чому ми?


Чому наші клієнти бронюють тут:

* Найнижчі ціни
* Понад 10000 готелів і гостелів
* Персональна допомога консультантів
* Відгуки про готелі попередніх відвідувачів
* Тисячі задоволених гостей щодня

 Реклама


Не можете знайти відповідний гостел? Може Ви хочете пошукати серед готелів вищого ґатунку? Зайдіть, будь-ласка, на нову безкоштовну систему бронювання готелів.

 
Cheap Hotels ¦ Hotels Bon Marche ¦ Hoteles Baratos ¦ Hotel Barato ¦ Hotel Economici ¦ Billige Hotels ¦ Goedkope Hotels ¦ Hotel Desconto ¦ Tanie Hotele ¦ Levné Ubytování ¦ Olcsó Szállás ¦ Hotel Ieftin ¦ Billig hotel ¦ Halpa hotelli ¦ Billig hotell ¦ Billig hotell ¦ 经济酒店 ¦ お得なホテル ¦ Дешёвые отели ¦ Дешеві готелі
 

XOSTEL.com - Copyright 1999 - 2008 by XOSTEL.com. All rights reserved.

Швидке, зручне та безпечне бронювання гостелів та дешевих готелів.