XOSTEL.com English Français Español Català Italiano Deutsch Nederlands Português 中文 (中国) 中文 (台灣) 한국어 日本語 हिन्दी Svenska Dansk Norsk Suomi Eesti Lietuvių Polski Česky Slovenčina Magyar Română Български Türkçe Українська Русский

Bookmark
 
 

Контроль кордонів всередині Шенгену дозволений

27.06.2011

Контроль кордонів всередині Шенгену дозволений

Влада Євросоюзу схвалила поправку в Шенгенському кодексі, вводити контроль на внутрішніх кордонах Шенгену у виняткових випадках.

Повний перелік таких випадків у Брюселі обіцяють узгодити до осені. Втім, єврочиновники запевняють, що нові правила жодним чином не позначаться на подорожах громадян усередині ЄС.

Лідери 27 країн Євросоюзу на саміті в Брюселі змінили Шенгенський кодекс – вони вирішили, що влада країн – членів ЄС мають повне право вводити контроль на внутрішніх кордонах Шенгенської зони. Правда, це буде робитися лише у виняткових випадках.

Одним таким винятковим випадком, як пише видання EUobserver, названий приклад, коли держава – член ЄС   ̎не в змозі виконувати свої зобов’язання, передбачені правилами Шенгену, щодо запобігання припливу незаконних мігрантів з третіх країн, що в підсумку негативно позначається на інших державах – членах ЄС  ̎.

Очікується, що повний перелік ситуацій, при яких на внутрішніх кордонах Шенгену можна буде вводити контроль, єврочиновники узгодять до осені. Але, як запевнив президент ЄС Херман ван Ромпей, нові правила   ̎у жодному разі не будуть підривати основний принцип Шенгенської зони – вільне пересування людей через внутрішні кордони  ̎.

Голова Єврокомісії Жозе Мануел Барозу, зі свого боку, повідомив, що лідери ЄС домовилися про єдиний європейський підхід   ̎щоб уникнути ризиків односторонніх дій з боку учасників Шенгенської угоди, які можуть підірвати свободу пересування людей і функціонування єдиного європейського ринку  ̎. У цьому зв’язку, повідомив Барозу, Єврокомісія незабаром розробить і внесе на розгляд ради ЄС належну пропозицію.

Як уже писало видання EUROMAG, питання про реформу Шенгенської угоди виникло навесні цього року, коли після революцій в Єгипті та Тунісі, а також початку війни в Лівії тисячі мігрантів з Північної Африки кинулися до Європи. Першою їх прийняла Італія, яка, коли ситуація досягла критичної точки, почала видавати мігрантам тимчасову посвідку на проживання. Тоді Франція, куди прагнуло більшість мігрантів, в односторонньому порядку закрила кордон з Італією. Пізніше про можливе введення огляду на своїх кордонах заявили Данія, Німеччина та Австрія. Такий стан речей змусив Брюсель екстрено вживати заходів, які б уніфікували правила введення контролю на кордонах у виняткових випадках.

Крім реформи Шенгенської зони, лідери ЄС на саміті також обговорили питання про єдину політику надання притулку.

Ще однією темою зустрічі стала Греція. В цілому єврочиновники погодилися, що допомагати Афінам – в інтересах всього Євросоюзу, проте багато держав цього разу змогли уникнути обов’язку виділяти гроші грекам. Прем’єр-міністр Великобританії Девід Кемерон зміг проштовхнути рішення про те, що Афінам будуть допомагати тільки 17 країн єврозони, решта ж 10 країн ЄС внесуть свій вклад лише за допомогою внесків до Міжнародного валютного фонду. Завдяки цьому, наприклад, Чехія змогла заощадити на допомозі Афінам близько 3,5€ млрд.


Filed under: Новини • Теґи: ,

Залишити коментар

Щоб відправити коментар, маєте увійти на сайт.


RSS-канал коментарів цієї публікації. TrackBack URL

 
 Чому ми?


Чому наші клієнти бронюють тут:

* Найнижчі ціни
* Понад 10000 готелів і гостелів
* Персональна допомога консультантів
* Відгуки про готелі попередніх відвідувачів
* Тисячі задоволених гостей щодня

 Реклама


Не можете знайти відповідний гостел? Може Ви хочете пошукати серед готелів вищого ґатунку? Зайдіть, будь-ласка, на нову безкоштовну систему бронювання готелів.

 
Cheap Hotels ¦ Hotels Bon Marche ¦ Hoteles Baratos ¦ Hotel Barato ¦ Hotel Economici ¦ Billige Hotels ¦ Goedkope Hotels ¦ Hotel Desconto ¦ Tanie Hotele ¦ Levné Ubytování ¦ Olcsó Szállás ¦ Hotel Ieftin ¦ Billig hotel ¦ Halpa hotelli ¦ Billig hotell ¦ Billig hotell ¦ 经济酒店 ¦ お得なホテル ¦ Дешёвые отели ¦ Дешеві готелі
 

XOSTEL.com - Copyright 1999 - 2008 by XOSTEL.com. All rights reserved.

Швидке, зручне та безпечне бронювання гостелів та дешевих готелів.