XOSTEL.com English Français Español Català Italiano Deutsch Nederlands Português 中文 (中国) 中文 (台灣) 한국어 日本語 हिन्दी Svenska Dansk Norsk Suomi Eesti Lietuvių Polski Česky Slovenčina Magyar Română Български Türkçe Українська Русский

Bookmark
 
 

Типові питання

1. Безпека
* Чи це безпечно використовувати тут мою кредитну картку?
* Як протокол SSL захищає мої приватні дані?

2. Бронювання
* Який тут процес бронювання?
* Чи можна отримати підтвердження бронювання по факсу?

3. Оплата
* Чи є якісь приховані кошти?
* Як і коли буде здійснена оплата?
* Для чого вам потрібні дані моєї кредитної картки?
* Якими кредитними картками можна заплатити?
* Ціни на один і той же номер в одному і тому ж гостелі різні в різні дні. У зв'язку з чим це може бути?

4. Про гостели
* Які послуги надають гостели?
* Чи входить сніданок у вартість замовлення в гостелі? Чи можу я куховарити в гостелі?
* Чи потрібно мені мати з собою власну постіль або спальний мішок?Відповіді

Безпека

* Чи це безпечно використовувати тут мою кредитну картку?
Так. Ваші дані повністю захищенні. Наш сервер використовує SSL під'єднання під час здійснення бронювання. Особисто ми не зберігаємо ані Ваших особистих даних, ані даних Вашої кредитної картки. Під час процесу резервації ці дані лише передаються в реєстр готелю.

* Як протокол SSL захищає мої приватні дані?
Ми використовуємо SSL 128-бітне кодування. SSL (Secure Sockets Layer - Протокол Безпечних З'єднань) кодує Ваші персональні дані у такий спосіб, що їх неможливо розкодувати, поки вони подорожують Інтернетом. Цей протокол гарантує обмін даними лише між клієнтом і сервером резервацій і унеможливлює доступ до даних третім особам.

Бронювання

* Який тут процес бронювання?
  1. Пошук - Шукаючи гостел чи готель, виберіть країну, місто і дати, та натисніть кнопку "Пошук". Перед Вами з'явиться список доступних гостелів, які відповідають Вашим критеріям. Ви можете відфільтрувати різні типи помешкань: гостели, готелі, бед-енд-брекфести чи квартири а також посортувати по рейтингу чи ціні.
  2. Вибір - Виберіть гостел для того щоб переглянути детальнішу інформацію включно з цінами, доступними датами, та відгуками попередніх клієнтів. Виберіть кількість потрібних ліжок чи кімнат і натисніть "Бронювати".
  3. Бронювання - Перевірте чи всі дані у графах бронювання правильні і введіть Ваші особисті дані та дані з Вашої кредитної картки. Всі бронювання повинні здійснюватися чинними кредитними картками. Ми приймаємо картки American Express, Mastercard, Visa, Visa Electron, JCB, та Aura. Умови використання потрібно прийняти галочкою у відповідному квадратику.
  4. Підтвердження - Натисніть кнопку "Підтвердіть" і зачекайте поки Ваша резервація повністю не здійсниться і перед Вами не з'явиться сторінка підтвердження.

* Чи можна отримати підтвердження бронювання по факсу?
Після завершення бронювання у Вас буде підтвердження с контактною інформацією готелю. Додатково, Ви можете попросити адміністрацію вислати Вам факс-підтвердження. Хоча, як правило, в наш час, Інтернет підтвердження прирівнюється до факсу і є достатнім і для подання на візу і для інших цілей.

Оплата

* Чи є якісь приховані кошти?
Ні. При бронюванні Ви передоплатите 10% і €2 оплати за резервацію. Решту ціни (90%) Ви повинні заплатити при виїзді з готелю.

* Як і коли буде здійснена оплата?
Передоплата становить 10% від загальної вартості плюс €2 оплати за резервацію. Решту ціни (90%) Ви повинні заплатити при виїзді з готелю готівкою, подорожніми чеками або кредитними картками, які приймає готель.
Деякі готелі можуть попередньо авторизувати Вашу кредитну картку перед Вашим приїздом, мається на увазі, авторизувати оплату за першу ніч Вашого перебування у гостелі чи готелі.

* Для чого вам потрібні дані моєї кредитної картки?
Всі готелі вимагають кредитну картку для гарантії бронювання.
Зауважте, що зовсім не обов'язково потім розраховуватися кредиткою. Ви спокійно можете це зробити готівкою. Для бронювання Ви можете скористатися кредитною карткою Ваших друзів чи членів сім'ї, чи оформити мінімальну картку для розрахунків через Інтернет у Вашому локальному банку. Багато банків зараз продають "кредитні" картки з передплаченими сумами.

* Якими кредитними картками можна заплатити?
Ми приймаємо:
 Master Card - Мастер Кард - Master Card
 Visa Electron - Віза Електрон - Visa Electron
 Visa - Віза - Visa
 American Express - Амерікан Експрес - American Express
 JCB - JCB
 Aura - Аура - Aura

* Ціни на один і той же номер в одному і тому ж гостелі різні в різні дні. У зв'язку з чим це може бути?
Типове питання: "У середу вказана ціна, не така як в усі інші будні дні, а майже в два рази вища, майже як у п'ятницю і суботу? У четвер, і неділю ціна нижча. У зв'язку з чим це може бути?"
Хоча така ціна виглядає дуже неприродньо, це пов'язано з тим, що кожен гостел виставляє ціни на кожен день і інколи на кожне ліжко окремо.
Наше агентство займається лише брокерством готелів і гостелів, тому, ми не можемо змінити ціну.
Швидше за все, це пов'язано з тим, що на той день у тій кімнаті в тому гостелі залишилося тільки одне ліжко - і готель продає останні місця дорожче, так як це роблять багато авіакомпаній.
Тому, для гарантії дешевих місць, ми рекомендуємо резервувати місця заздалегідь.

Про гостели

* Які послуги надають гостели?
У більшості (але не у всіх) закладах є пральні кімнати, телефони, доступ до Інтернету, сейфи, та сніданки. Перелік послуг, що надаються готелями можуть відрізнятися. Кожен заклад який ми представляємо переліковує свої послуги на своїй сторінці, так що зверніть увагу на те щоб Ви бронювали саме той готель, який Вам потрібний.

* Чи входить сніданок у вартість замовлення в гостелі? Чи можу я куховарити в гостелі?
Зазвичай сніданок не входить в ціну, але ця послуга дешева і легко доступна. Деякі гостели мають приміщення для куховарення з відповідним кухонним приладдям. Інші заклади залюбки нададуть Вам інформацію про дешеві заклади харчування та бари неподалік від готелю.

* Чи потрібно мені мати з собою власну постіль або спальний мішок?
Постільний комплект не потрібен, коли Ви бронюєте Готель чи Кімнату Bed & Breakfast. У інших випадках, деякі гостели можуть надати Вам постіль безкоштовно, інші візьмуть за це додаткову оплату, поодинокі заклади просто не надають таких послуг. Всі гостели мають покривала і приватні кімнати, як правило, мають постіль. Знову ж таки, перевірте ці дані уважно на сторінці гостелу перед початком Вашої подорожі.

 
 Чому ми?


Чому наші клієнти бронюють тут:

* Найнижчі ціни
* Понад 10000 готелів і гостелів
* Персональна допомога консультантів
* Відгуки про готелі попередніх відвідувачів
* Тисячі задоволених гостей щодня

 Ми приймаємо


 Master Card  Visa Electron  Visa
 American Express  JCB  Aura

 Реклама


Не можете знайти відповідний гостел? Може Ви хочете пошукати серед готелів вищого ґатунку? Зайдіть, будь-ласка, на нову безкоштовну систему бронювання готелів.

 
Cheap Hotels ¦ Hotels Bon Marche ¦ Hoteles Baratos ¦ Hotel Barato ¦ Hotel Economici ¦ Billige Hotels ¦ Goedkope Hotels ¦ Hotel Desconto ¦ Tanie Hotele ¦ Levné Ubytování ¦ Olcsó Szállás ¦ Hotel Ieftin ¦ Billig hotel ¦ Halpa hotelli ¦ Billig hotell ¦ Billig hotell ¦ 经济酒店 ¦ お得なホテル ¦ Дешёвые отели ¦ Дешеві готелі
 

XOSTEL.com - Copyright 1999 - 2008 by XOSTEL.com. All rights reserved.

Швидке, зручне та безпечне бронювання гостелів та дешевих готелів.